Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzonspor'u ziyaret ettiler.
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzonspor'u ziyaret ederek, teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldiler.
Vali Kızılcık, ziyarette yaptığı konuşmada, Gönül Elçileri projesi hakkında bilgi vererek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 19 Aralık 2012 tarihinde Ankara'da Sayın Başbakanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi himayesinde Gönül Elçileri projesi 81 ilde başlatılmıştır. Söz konusu projeyle toplumda gönüllülük kavramına yönelik farkındalığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının arttırılması, insan kaynağı ihtiyacının güçlendirilmesi ve gönüllü çalışanın yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. 2 yıl devam edecek olan proje farklı alt projelerden oluşmaktadır dedi.
Teknik Direktör Tolunay Kafkas, ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, anlamlı projeye herkesin destek vermesi gerektiğini vurguladı.
Vali Kızılcıkın eşi Sema Kızılcık ise Trabzonspor Kulübünden sürekli destek gördüklerini dile getirerek, Trabzonda bulunduğumuz 4 yıl boyunca her konuda kulübümüzden destek gördük. Bu nedenle yetkililere teşekkür ederiz dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Vali Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, teknik heyet ve futbolcularımızın yakalarına proje için hazırlanan rozetleri taktılar.
Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Büyükaydın ile Teknik Direktör Tolunay Kafkas ise Vali Kızılcık ve eşine üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu formaları hediye ettiler.