Samsunsporda futbolcular hırslarıyla yüz güldürüyor.
PTT 1. Ligin 11. Haftasında deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Samsunsporda bu zorlu maçın hazırlıkları sürerken bütün planlar galibiyet üzerine yapılıyor. Teknik Direktörü Erhan Altın, Manisa maçıyla birlikte çıkışa geçeceklerini söyledi.
Altın, Manisa deplasmanından zaferle dönerek geçmişe bir sünger çekmek ve üst sıralara doğru yükselişe geçmek istiyoruz. Manisa maçı bizim için yeni bir başlangıç olacak. Bu bilinçle sahaya çıkacağız diye konuştu.