Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Balıkesirspor önünde galibiyetle ayrılarak devre arasına moralli girmek istediklerini söyledi.
Yanal, “Devre arası hazırlık kampında ikinci yarıda daha farklı bir karakter sergileyecek takımı ortaya çıkarmak için çalışacağız. Takımımız, mücadele gücü ve kazanma azmi açısından karakteri olan bir takıma dönüşmeli. Beşiktaş ile aramızda artık çift haneli puan farkı var. Balıkesirspor maçını kazanıp devre arasına daha iddialı bir sırada girmek zorundayız” ifadelerini kullandı.