Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Nihat Tosun Osmanlı Boks Spor Kulübünü ziyaret etti.
ÇOK BEĞENDİ
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Nihat Tosun, Osmanlı Boks Spor Kulübünü ziyaret etti, sporcularla özel olarak ilgilendi. Müsteşar Tosun, Ankaradaki dostlarımın ve Trabzon Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun sürekli övgüyle bahsettikleri bu boks kulübümüzü ziyaret etmek istedim. Düşündüğümden daha da kaliteli ve güzel bir salon buldum diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Tosun, Bir boks salonu içerisinde antrenman sahası ve ring olabilir ama bunların yanında bilgisayar salonu ve kütüphanesi olan bir salona rastlamamıştım. Sporcuların gözlerinde gördüğüm ışık ve enerji çok hoşuma gitti. Trabzonda böyle bir hizmeti sunan kulüp başkanı Mustafa Kuk ve hocamız Turgut Dereköylüye bir Trabzonlu olarak çok teşekkür ediyorum dedi.
GURUR VERDİ
Osmanlı Boks Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kuk da Devlet büyüklerimizin bizi ziyaret etmeleri ve kulübümüz hakkında güzel düşünceleri bizi çok onurlandırıyor. Bizleri daha büyük başarılar almamız için motive ediyor. Müsteşarımız Nihat Tosuna ziyaretinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bürokraside bu mevkilere gelmiş hemşehrilerimizin destekleri bizi gururlandırıyor dedi.
MOTİVE ETTİ
Kulüp antrenörü Turgut Dereköylü ise Müsteşarımızın ziyareti, sporcularımla özel ilgilenmesi bizi motive etti. Normalde doktorların boksa karşı olan önyargısı müsteşarımızda yok. Kendilerinin spora ilgisi beni çok sevindirdi. Boks sporuna olan kötü önyargıyı kırmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Amacımız 2020 Olimpiyatlarında ülkemize madalya getirmek dedi.