Başarılı file bekçisi kalesinde harikalar yaratmaya devam ediyor.
TEBRİKLER
Trabzonsporda Beşiktaş maçının kahramanı Onur Recep Kıvrak, performansıyla büyülemeye devam ediyor. Tolgadan aldığı görevi başarılı bir şekilde yerine getiren Onur, kendisini milli takıma çağırmayan A Milli takım Teknik Direktörü Abdullah Avcıya da en güzel mesajı Beşiktaş maçında verdi. Başarılı file bekçisi Beşiktaş karşısında gösterdiği mücadele sonrası da teknik heyet ve yönetim tarafından tebrik edildi.
BEN İŞİMİ YAPTIM
Beşiktaş karşısında yaptığı kritik kurtarışlarla maça damgasını vuran Onur, bu sezon Trabzonspor formasıyla 7 resmi maçta görev yaptı. Süper Ligde 5 maç, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda 2 maça çıkan Onur Kıvrak sadece 2 gol yedi. Mersin İ.Y. maçında Nobrenin golüne engel olamayan Onur Kıvrak bu haftada Fernandesin serbest atışında kalesinde golü gördü. Onur maç sonunda ise oldukça mütevazi konuşarak: Ben sadece işimi yaptım dedi.