Trabzon boks kulüpleri ile Bayburt karmasından oluşan 60 dolayında sporcu ile yapılan dostluk turnuvası büyük heyecana ve renkli görüntülere sahne old
Trabzon boks kulüpleri ile Bayburt boks kulüpleri Osmanlı Boks Salonunda dostluk turnuvasında kapıştı. Osmanlı Boks ve kardeş kulüp 1461 Gençlik Kulübünün imkanlarıyla organize edilen turnuvaya Bayburt karmasının yanı sıra Trabzondan Hasan Değirmenci, Arena61, Karşıyaka, Trabzon Gençlikspor kulüpleri katıldı. Turnuvayı Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Birinci, Osmanlı Boks Kulübü Başkanı Mustafa Kuk, antrenörler ve aileler takip etti.
Yaklaşık 60 sporcunun yer aldığı boks şöleni öncesinde Osmanlı Boks Kulübü Başkanı, Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Birinciye plaket takdim etti. Organizasyonu sporcuların tecrübe edinmeleri için gerçekleştirdiklerinin altını çizen başkan Kuk, "Turnuvanın gerçekleşmesinde büyük katkısı olan kardeş kulübümüz 1461 Gençlik Başkanı Hakan Altuntaşa teşekkür ediyorum" dedi.