Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Pazarsporda teknik direktör Şevki Tonyalı ikinci yarının ilk haftasında oynayacakları Anadolu Üsküdar maçına
Trabzonspor A-2 takımıyla yaptığı hazırlık maçını 3-1 kazanan Mavi-Beyazlıların sergilediği futbol teknik ekibi ikinci yarı öncesinde umutlandırdı. Pazarspor teknik direktörü Şevki Tonyalı, Liglerin başlamasına kısa bir süre kaldı. Bu zaman dilimini en iyi şekilde geçirip Anadolu Üsküdar maçına kadar hazır hale gelmek istiyoruz dedi.