Spor Toto 3. Lig 2. Grupta Trabzon Kanunispor, bu hafta sonu oynayacağı Hacettepe maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Ligde ateş hattından uzaklaşmak isteyen Bordo-Mavi-Beyazlılar güçlü rakibini devirerek rahat bir nefes almak istiyor. Başkan Kutay Bozkaya, ligdeki konumları itibariyle puan kaybına tahammülleri olmadığını söyledi. Bozkaya Bulunduğumuz konumdan bir an önce kurtulmayı hedefliyoruz. Bunun içinde Hacettepe deplasmanından elimiz boş dönmemeliyiz dedi