Süper lig ekiplerinden Çaykur Rizespor hoca arayışlarına son vererek tecrübeli teknik direktör Uğur Tütüneker ile anlaşma sağladı.
Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah yaptığı yazılı açıklamada, 15 maçtan sonra ilk galibiyetimizi aldık, çok mutluyuz. Tüm camia olarak, taraftarıyla, oyuncusuyla, teknik ekibiyle, yönetim kuruluyla bu galibiyeti hak ettik ve ligdeki kötü gidişata bu maç ile dur dedik. Önümüzdeki haftalarda gideceğimiz iki zorlu deplasman, ayrıca evimizde oynayacağımız Galatasaray ve Beşiktaş maçları bizi bekliyor. Artık bütün konsantrasyonumuzu gelecek dört maça verdik. Gaziantepspor maçı sonrası yönetim kurulu toplantısında; Sayın Rıza Çalımbayın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Uğur Tütünekerin getirilmesine karar verilmiştir. Çaykur Rizespora büyük katkı sağlayacağına inandığımız Uğur Tütünekerin Rize için hayırlı olmasını diliyoruz ifadelerini kullandı.