Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında karşılaşacağı Rostov'un teknik direktörü Miodrag Bozoviç, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda basın
Çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Bozovic, "Yıllar sonra Rostov, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacak. Buradan alacağımız gollü beraberlikler işimize yarayacaktır" dedi. Trabzonspor'u yakından takip ettiklerini ifade eden Bozoviç, şunları söyledi: "Yaşadığı tarihi başarıları, müzesine getirdiği kupaları biliyoruz. Türkiye'de güçlü seyirci tarafından desteklendiğini biliyoruz. Biz ocak ayında Antalya'da idmanlarımızı yapıyoruz. İnsanların Türkiye'deki futbola bakışını her yerde görmek mümkün. Stat, atmosfer çok mükemmel. Geçen yıl son 2-3 maçınızı izledik. UEFA Ligi'nde başarınızı takdire şayan buluyoruz. Yarın ki maç için de biz de elimizden geleni yapacağız."