Trabzon Yalıspor Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Engin Çakır iddialı.
HEDEF 3.LİG
Trabzon 1. Amatör Küme ekiplerinden Trabzon Yalısporda Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Engin Çakır, yeni sezona bomba gibi gireceklerini söyledi. Yapılan transferlerle ses getirdiklerinin altını çizen Çakır, "Şefik Erkaya başkanlığında çok güçlü bir yönetim kurulu oluşturduk. Hedeflerimiz doğrultusunda profesyonelden oyuncu transfer ettik. İkinci yılımızı da şampiyonlukla süsleyip Bölgesel Lige çıkmak istiyoruz" dedi.
GÜÇLÜ EKİBİZ
Hedeflerinin 3. Lig olduğuna vurgu yapan Çakır, şöyle devam etti: "Basamakları birer birer çıkacağız. Trabzon Yalıspor için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. İlk yılımızı şampiyonlukla tamamlayıp bu işe ne kadar ciddi baktığımızı kanıtladık. Bu sezon da şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. Zor bir maraton bizi bekliyor olsa da yönetim, teknik ekip ve oyuncu kadromuzla bu işi başaracağımızdan eminim."
Trabzonun lokomotifi olacağız
Altyapıya da gerekli önemi verdiklerini açıklayan Çakır, "Kısa sürede altyapıda da önemli işler başardık. Altyapımızı işler hale getirerek ilerleyen yıllarda bunun meyvelerini toplayacağımızdan eminim. 2-3 yıl içerisinde Trabzon Yalısporu 3.Lige taşıyarak altyapıda da yapacağımız ciddi işlerle Trabzonun lokomotif ekibi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.