Samsunspor yarın deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının Samsun'daki hazırlıklarını tamamladı.
Teknik Direktör Besim Durmuş nezaretinde düz koşu ile başlayan idman, 5'e 2 orta oyunu ile sürdü. İdman defans oyuncularının sağdan soldan yaptığı ortalara şut çalışmasıyla son buldu. İdmana, milli takımda bulunan Roberts katılmazken, Dimitrov salonda çalıştı. Öte yandan Samsunspor bugün kara yoluyla Bolu'ya gidecek ve Koru Otel'e yerleşecek. Akşam yapılacak idmanın ardından takım maç saatini beklemeye başlayacak.