Trabzonlu boksör 22 Marttaki dev randevuda rakibini ringe gömmekte kararlı.
YENİ SIKLET
22 Mart'ta Berlin'de İtalyan Giuseppe Lauri ile ringe çıkacak olan Trabzonlu boksör Selçuk Aydın gün sayıyor. Zorlu maç öncesinde hazırlıklarını sürdüren Aydın geri sayıma geçerken bu kez sevenlerini mutlu etmek istiyor. Jesus Soto Karass karşısında 10 raunt sonucunda ummadığı bir mağlubiyet alan Aydın, kariyerinin ikinci yenilgisi sonrası sıklet değiştirme kararı aldı. Süper hafif sıklette kariyerine yeni bir şekil vermeye çalışacak olan Selçuk Aydın İtalyan rakibine ringi dar etmek amacında.
YENİ SAYFA
Amatör yıllarından sonra ilk kez yeni kilosunda dövüşecek olan Aydın, hazırlıkların tam istediği gibi gittiğine dikkat çekerek, "Son 2 karşılaşmada aldığım mağlubiyetlerle sevenlerimi üzdüm. Ancak bu maç çok daha farklı olacak. Şu anlık her şey yolunda. Maça çok kısa bir zaman kaldı. Bu süreyi de en iyi şekilde değerlendirip İtalyan rakibim karşısında yeni bir zafer yazmak istiyorum. Sevenlerimden de bana dua etmelerini bekliyorum. Onların duası olmadan hiçbir şey başaramam" dedi.