Galatasarayın taraftarlarının Arena'da oynanan karşılaşmada pankart asmaları manidar bulundu.
MANİDAR BİR PANKART
Trabzonsporun dün akşam Galatasaray ile oynadığı karşılaşma öncesi Sarı-Kırmızlı taraftarlar, "2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor Arenaya hoş geldin" yazılı pankart astı. İki yıldır şike davasında sesi çıkmayan, Trabzonsporu her platformda yalnız bırakan, ayrıca Bordo-Mavili takımın en iyi futbolcularını elinden alan Galatasarayın taraftarlarının bu pankartı asmaları oldukça manidar bulundu.
ŞENER, SU BİLE YOK DEMİŞTİ
Öte yandan Trabzonspor Başkanı Sadri Şenerin "Galatasaray, spor ahlakına yakışmayan hareketler yapan bir camiadır. Bundan sonra Galatasaraya su bile yok" demesine rağmen Trabzonsporlu futbolcular eski takım arkadaşları Selçuk İnan'ın ricasıyla Galatasaraylı futbolcularla birlikte Sarı-Kırmızılı tribünleri alkışladılar. Bu görüntüler Galatasarayın Trabzonspor ile aradaki buzları eritme çalışması olarak yorumlandı.