Trabzon Kanunisporda Teknik Direktör İlker Erdem, iyi mücadele etmelerine karşın bunu skora yansıtamadıklarını söyledi.
İYİ MÜCADELE
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta sahasında İskenderun 1967 ile berabere kalan Trabzon Kanunisporda Teknik Direktör İlker Erdem, iyi mücadele etmelerine karşın bunu skora yansıtamadıklarını söyledi. Erdem, İskenderunspor 1967 bizden iyi gözükmesine rağmen daha net pozisyonlar bulan taraf bizdik. Çok iyi oynamasak da iyi mücadele ettik dedi.
TELAFİ EDERİZ
Erdem, Sahamızda iki puan kaybettik. Ancak ligde aldığımız her puanın önemi var. Mücadele anlamında sıkıntımız olmamasına rağmen oyun anlamında sorunlar yaşıyoruz. Bunu da çözecek olan bizleriz. Ligde haftalar ilerledikçe yaşanan kayıplar daha büyük önem kazanıyor. Ancak biz bunu telafi edecek güçteyiz diye konuştu.