Trabzon 1. Amatör Küme Mavi Grupta play-off mücadelesi verene Telekomspor ile Beşikdüzü Yeşilköy dün Yavuz Selim Sahasında kozlarını paylaştı.
Mücadeleyi ev sahibi ekip 2-1 kazanırken Beşikdüzü Yeşilköy play-off şansını son haftaya bıraktı. Turkuaz-Beyazlı ekibe 3 puanı getiren golleri 30da Hüseyin ve 58de Emre kaydetti. Konuk ekibin tek sayısını ise 71de Muhammer attı.
HAKEMLER: Abdullah Yılmaz ***, A.Bora Özkara ***, Anıl Küçük ***
TELEKOMSPOR: Enes ***, Burak ***, Aziz ***, Emre ***, Mert ***, Tolgahan ** (Dk.46 Hamza **), Yakup **, Hüseyin *** (Dk.46 Erdi **), Emre ***, Barışcan ** (Dk.86 Zekeriya *), Samet **
BŞK. YEŞİLKÖYSPOR: Şenol **, Rıdvan ** (Dk.35 Ramazan Dilli **), Eren ** (Dk.63 Oğuzhan Aydın **), Ramazan Kılıç **, Bekir **, Güvenç **, Erkan **, Muhammer **, Özgür ** (Dk.63 Hasan **), Okan **, Oğuzhan Dilli **
GOLLER: Dk.30 Hüseyin, Dk.58 Emre (Telekomspor), Dk.71 Muhammer (B.Yeşilköy)
KIRMIZI KART: Dk.90 Ramazan Kılıç (B.Yeşilköy)