Dostluk maçına sürpriz bir pankart
Başkanlığını Trabzonlu Fikret Aktaş'ın yaptığı Bulgaristan Bölgesel Lig ekibi Dinamo Stambolovo, Romen kulüp C.S. Unirea Izvoarele ile Romanya'da yaptığı dostluk maçına sürpriz bir pankartla çıktı. Bulgar ekibi sahaya “2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR” pankartıyla ve bordo-mavi forma ile çıktı. Pankartın fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Bordo-Mavili taraftarlar Bulgar ekibi ve başkanı Fikret Aktaş’a teşekkür etti.