Trabzon kafilesi Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Kick-Boks Türkiye Şampiyonasına damga vurdu.
11 MADALYA BİRDEN
Adıyamanda gerçekleştirilen Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Kick-Boks Türkiye Şampiyonasında 30 sporcu ile mücadele eden Trabzon kafilesi şampiyonayı 11 madalya ile tamamlayarak gurur verdi. Trabzon Belediyespor, Dengespor, Altın Yumruk, Sürmene Uzakdoğu ve Çukurçayır Beldespor sporcularından oluşan kafile şampiyonayı 4 altın, 4 gümüş ve 3 de bronz madalya ile tamamladı. Altın madalya kazanan 4 sporcu milli takıma katılmaya hak kazandı.
4 ALTIN MİLLİ TAKIMA
86 kiloda Serhat Teyfik Şener, 70 kiloda Elif Keleş, 51 kiloda Erdal Turan ve 60 kiloda Nagihan Kalyoncu şampiyonadan altın madalya ile ayrılırken, 57 kiloda Oğuzhan Durmuşoğlu, 57 kiloda Nizam Turan, 54 kiloda Fatmanur Keleş ve 54 kiloda Sait Sadıklar şampiyonayı gümüş madalya ile tamamladı. 81 kiloda Yavuz Selim Kazancı, 57 kiloda Ercan Kaya ve 60 kiloda Oğuzhan Oflu ise bronz madalya ile yetindi. Yunus MERMERTAŞ