Trabzonspor'un anlaşmaya vardığı ve dün Trabzon getirdiği 3 futbolcu ile sözleşme imzalandı.
Bordo-mavili kulübün resmi intirnet sitesinden yapılan açıklamada, "Elazığspordan transfer ettiğimiz Serdar Gürler, Deniz Yılmaz ve AFC Ajax'dan bedelsiz olarak kulübümüze transfer olan Serhat Çakmak için imza töreni yapıldı. Dün Trabzona gelen üç futbolcu ilk olarak sağlık kontrolünden geçirildi, ardından da Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen törenle sözleşme imzaladı" denildi.