Trabzonsporlu futbolcular, yeni eğitim ve öğretim yılının açılış sebebiyle öğrencilerle bir araya geldi.
Trabzonsporlu futbolcular, yeni eğitim ve öğretim yılının açılış sebebiyle Gazipaşa Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret etti. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı bu sabah tüm yurtta olduğu gibi Trabzonda da başladı. Bordo-mavili futbolcular Florent Malouda, Yusuf Erdoğan ve Abdülkadir Özdemir, bugün Gazipaşa Özel Eğitim Uygulama Merkezi ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler. Öğrenciler, Trabzonsporlu futbolculara yoğun ilgi gösterirken, futbolcular öğrencilere forma, şapka, kaşkol ve bayrak hediye ettiler. Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından son buldu.