Trabzonspr Medical Park'ın yeniden anlaşma sağladığı Can Korkmaz, Bordo-Mavi takımla bu sabah ilk antrenmanına çıktı.
Can Korkmaz, yeniden Trabzonspor Medical Park forması giyeceği için çok mutlu olduğunu belirterek, “Geçtiğimiz sezon yaşadığım talihsiz sakatlığın ardından, yeni sezonda beni yeniden kulübe dahil ederek bir vefa örneği gösteren kulübümüz yetkililerine çok teşekkür ederim. Trabzonspor Medical Park büyük bir camia. Ben de bu yıl göstereceğim performansla, bu samimiyeti ve benden yana olan beklentileri boşa çıkarmayacağım. Taraftarımızla buluşacağımız ilk günü sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.