Trabzonspor'da Volkan Şen, Antalya maçı öncesi gözünü hocasına çevirdi.
Trabzonsporun yetenekli futbolcusu Volkan Şenin gözü Teknik Direktör Tolunay Kafkasta. Ligde en son Şenol Güneş döneminde deplasmanda oynanan Elazığspor maçının ikinci yarısında forma giyen Volkan, yeniden sahalara dönmek için gün sayıyor. Elazığ maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle 1 aydır forma giymeyen Volkan, geçen hafta ligdeki Mersin maçının kadrosunda yer almış fakat forma giymemişti.
Volkan, Antalya ile yarın akşam oynanacak olan kupa maçında şans bulup bu şansı iyi kullanmayı hedefliyor. Teknik Direktör Tolunay Kafkasın da yakından ilgilendiği Volkana ilk 11de şans vermesi bekleniyor. Volkan, futbol oynamayı özlediğini söyleyerek, Yaşadığım sakatlıklar nedeniyle bu sezon pek varlık gösteremedim. Ama yılmak yok. Çok çalışıyorum ve formayı geri alacağıma inanıyorum dedi.