Antalya maçındaki futbolu ile Volka Şen kendi ipini kendisi çekti.
BUZLAR ERİMİŞTİ
Trabzonsporda Volkan Şen kendisine tanınan son şansı da değerlendiremedi. Bursaspor maçı öncesi kadroya alınmayarak sorun çıkartan ancak daha sonra hiçbir sorun olmadığını açıklayarak Teknik Direktör Şenol Güneş ile aradaki buzları eriterek Antalya maçı kadrosuna alınan Volkan, bu maçta ortaya koyduğu futbolla kredisini tüketti.
HEDEF TAHTASI
Antalyaspor maçının son bölümlerinde oyuna giren ve alınan yenilginin baş mimarlarından olan Volkan, sorumsuzluğu ve takım oyunundan uzak futbolu ile hedef tahtası oldu. Taraftarların yanı sıra Güneş ve yönetimin de tepkisini çeken futbolcuya artık şans tanınmaması istendi. Bu oyuncu hakkında yönetimin Güneşten rapor isteyeceği öğrenildi.