Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Manisaspor müsabakası sonrasında konuştu.
Yanal maçın ardından şunları söyledi: "Gruptan çıkmak için bu üç puan oldukça avantaj sağlayacak. Rakiplerimizin puan olarak önüne geçtik. Alacağımız bir puan gruptan çıkmamızı garantileyecek. 2015'e galibiyetle başladık. Umarım böyle devam eder. Bazı konularda kendimizi test ettik. Pazartesi oynayacağımız lig maçı var. Sonrasında ikinci döneme hazırlık yapacağız. İkinci yarıda daha farklı bir karakter sergileyecek bir takım ortaya çıkarmak için çalışacağız."
Transfer konusunda kamuoyuyla bilgi paylaşımı yapacak durumda olmadıklarını da belirten Ersun Yanal, Erkan Zengin transfer edilmesi ihtimaliyle ilgili gelen soruya ise, "Erkan iyi bir futbolcu. Ancak önce kendi kulübüyle ilgili sorunları var sanıyorum. Onları halletmeli. Sonrasında ise değerlendirmeler yapılır" yanıtını verdi.