Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Yusuf Erdoğan, geleceğe yönelik umutlu mesajlar verdi.
Zorlu bir maratonda mücadele ettiklerini belirten Yusuf, “Hem Süper Lig hem Avrupa hem de Türkiye Kupası’nda önemli maçlar oynadık. Şu an sadece ligde rakiplerimizden biraz gerideyiz ama bu böyle devam etmeyecek. Onları yakalayacağız” dedi. Geçen hafta Eskişehir karşısında hesapta olmayan bir yenilgi aldıklarını vurgulayan Yusuf, “Bu mağlubiyet zirve yarışında bize darbe vursa da hedefimizden sapmadık. Ancak bize önemli bir ders oldu. Artık hata yapma lüksümüz yok. Pazartesi günü Balıkesir ile ilk yarının son maçını yapacağız. Hedefimiz bu maçı kazanıp yeniden çıkışa geçmek” diye konuştu.