Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor taraftarına müjdeyi verdi.
MÜJDEYİ VERDİ
Ankarada bu yıl 7ncisi yapılan "Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri"nde Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü stantında incelemelerde bulunan Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor taraftarına müjdeyi verdi. Başkan Gümrükçüoğlu, yeni stadın 2015-2016 futbol sezonuna yetişeceğini söyledi.
KUPA İLE HEDİYE EDİLECEK
Trabzonun modern bir spor kompleksine kavuşacağının altını çizen Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, yapılacak olan stadyumda şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını belirterek, "Trabzonspor özlenen şampiyonluğa yeni stadyumunda kavuşacaktır. Yeni stadyum 2015-2016 sezonunda taraftarımıza kupa ile hediye edilecektir" dedi.