Trabzonspor'da Oscar Cardozo, spor müdürümüz Gökmen Özağcı aracılığıyla taraftara mesaj yolladı.
Trabzonspor'un Rusya'nın Rostov takımıyla bu akşam deplasmanda yapacağı UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu rövanş maçında en büyük kozu, Portekiz'in Benfica kulübünden transfer edilen Oscar Cardozo olacak. Bordo-Mavili forma ile ilk maçında ilk golünü Rostov’a atan Cardozo, bu akşamki maç öncesi de gol sözü verdi. Taraftarların turdan endişe etmemesini isteyen oyuncu, "Rostov’u eleyip Trabzon’a döneceğiz. Ayrıca bu maçta yine golüm var. Rostov karşısında görevimizi en iyi şekilde yaparak adımızı Avrupa Ligi’ne yazdıracağız" diye konuştu. Bu arada Cardozo, Benfica formasıyla Zenit ve S.Moskova’ya da gol atarak Rus takımlarının baş belası olmuştu.