Trabzonspor Teknİk Direktörü Kafkas, Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneğini ziyaret etti.
Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ziyarette Dernek Başkanı İlyas Akçay ve Bordo-Mavili eski futbolcularla bir araya geldi. Kafkas, ziyaretle ilgili şunları söyledi: Ben hep buranın içinde olan bir insandım. Hepsi hocam, ağabeyim, arkadaşım. Hep beraberdik zaten. Yoğun maç trafiğinden ve içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan biraz nefes aldık, büyüklerimizi ziyarete geldik. Daha ilerideki günlerde çok sık gelip gideceğim. Zaten söylediğim gibi buranın içinde olan bir insanım. Onun için buradaki her büyüğümün başımın üzerinde yeri var. Herkese büyük sevgi ve saygı duyuyorum. Çünkü onlar Trabzonsporun gerçek yüzleri. Bu takımın bu kadar para kazanmasını sağlayan, çok emeği olan, hem yöneticiler, hem futbolcular. Bundan sonra da hem kulüpte hem burada içli dışlı olarak Trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda bu işi bir yerlere taşımaya gayret edeceğiz. İnsan sevdiği zaman içinde de olur dışında da olur. Kulübün sevgisi bizim yüreğimizde her zaman var olacak.
Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay ise, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini vurgulayarak, Burada az sayıda olsak bile Trabzonsporun gerçek yüzleriyiz. Başarıda en çok sevinen, hiç istemediğimiz halde başarısızlıkta ise en çok üzülen bizleriz. Biz her zaman Trabzonsporluyuz. Her zaman Trabzonsporun yanındayız, her zaman Trabzonsporun menfaatlerini düşünerek hareket ederiz. Geçmişte de öyleydi bugün de böyle yarın da böyle olacaktır. Trabzonsporun başarıya giden yolunda bize düşen görev varsa her zaman hazırız. Bunu zaten bir ziyaret değil dost muhabbeti olarak değerlendiriyorum. Çünkü biz bütünüz. Onlar başarıda ne kadar mutlu oluyorsa biz onlardan daha öndeyiz. Onlar başarısızlıkta ne kadar üzülüyorsa biz onlardan daha öndeyiz, daha fazla üzülüyoruz ifadesini kullandı.