Trabzonspor'da UEFA Avrupa Ligi maçında yedek kalan Yusuf, Kayseri maçında formasına kavuştu.
Kardemir Karabük karşısında ilk onbirde sahaya çıkan, ardından UEFA Avrupa Ligi maçında yedek kalan Yusuf, Kayserispor maçında formasına kavuştu. Teknik Direktör Mustafa Akçay, kalede Onuru oynatırken, savunmada Bosingwa, Mustafa, Aykut ve Olcanı görevlendirdi. Yusuf, Adrian, Zokora, Malouda ve Aykut ile orta alanı oluşturan Akçay forvette ise Henriqueyi oynattı. Bosingwa Süper Ligde ilk kez forma giydi.