Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Apollon Limassol maçının ardından Lazio maçını da boş geçmedi.
Son iki Avrupa maçında da gol atmayı başaran Yusuf, Apollon karşısında galibiyeti getirirken dün geceki maçta da attığı golle alınan 1 puana katkıda bulunarak grupta toplanan 4 puanda başrol oynadı. Genç oyuncu, "Çok kötü goller yedik. 3-2 oldu. Bir anda o golün şokunu atlatamadan diğer gol geldi. Maça 3 puan için çıkmıştık. 1 puan oldu. Gruptan çıkacağımıza inanıyorum. Rakip ayırmadan görev aldığım maçta elimden geleni yapmaya çalışıyorum" dedi.