Trabzonspor'da bu sezon en fazla sıkıntı yaşanan bölgelerden biri sağ bek oldu.
Bosingwanın sakatlığı nedeniyle hem ligde hem de Avrupadaki maçlarda burada görev yapan Zeki Yavru, özellikle Akhisar Belediye mücadelesinde Niasse karşısında çok zor anlar yaşamıştı. Dün de sahaya ilk 11de çıkan genç oyuncu yine beklentileri karşılayamadı. Basit top kayıpları yapan Zeki, zaman zaman datuttuğu adamı kaçırarak kalede tehlike yaşanmasına neden oldu.