Genç, partisinin Karşıyaka Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında açıklamalarda bulundu.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, partisinin Karşıyaka Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında iddialı açıklamalarda bulundu. Genç, "Ortahisarda kiminle yarıştığımı bilmiyorum. Öyle senaryolar yazılıyor ki bir bakıyorsunuz Ortahisarda CHP MHPye oy verecek, büyükşehirde ise MHP CHPye oy verecekmiş! Buradan anlaşılan olay şu ki, iki muhalefet partisi kendi çıkardıkları adaylara değil, birbirinden medet ummaya başladılar. Fakat unuttukları bir şey var: Trabzon halkı her şeyi görüyor ve gözlemliyor" dedi.