Trabzonun Beşikdüzü ilçesinde ilk defa Deniz Kanosu Trabzon il seçmeleri yapıldı. İşte detaylar...
Çekişmeli ve heyacanlı geçen yarışlar sonrasında dereceye girenler 3-4 Mayıs tarihleri arasında Bodrumda yapılacak olan Bahar Kupası Deniz Kanosu yarışlarında Trabzonu temsil edecekler.
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen il seçmesinde 21 sporcu kürek çekti. Müsabakalar sonrasında bin metre tek bayanlar yarışında birinci Büşra Balcı birinci, Bin metre Karma mix kategorisinde Esra Demir ve Onur Taş çifti birinci, Bin metre çift erkekler kategorisinde Sertan Öncü ve Samican Öncü Bin metre çifti birinci ve tek erkekler kategorisinde Sertan Öncü birinci olma başarısını gösterdi.