Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Korgeneral Mustafa Kemal Alataşı makamında kabul etti.
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, hem denetim, hem de Jandarma Bölge Komutanlığındaki genel çalışmaları değerlendirmek için Trabzon'a gelen Jandarma Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Korgeneral Mustafa Kemal Alataşı makamında kabul etti.
Valilik şeref defterinin imzalanmasının ardından gerçekleştirilen kabulde Vali Öz, Jandarma teşkilatımız bütün ülkede olduğu gibi Trabzonda da vatandaşımızın huzur ve güvenliği için güzel çalışmalar yürütüyor. Hem personel kalitesi ve teknoloji kullanımı, hem de suçla mücadele ve önleyici kolluk konularında oldukça başarılı çalışmalar var. Yürütülen bu başarılı çalışmalardan dolayı bütün kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyorum dedi.
Vali Öz, ziyaretin anısına Korgeneral Alataşa gümüş telkari işlemeli kahve fincan takımı hediye etti.