Trabzon - Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Olağan Genel Kurulu Park Restaurantta gerçekleştirildi. Genel kurulda yeniden başkan s
TESOB Başkanı Metin Kara, yeni dönemde kendisine güvenenleri ve destek verenleri mahcup etmeme noktasında çalışacaklarını dile getirerek, "Başımız dik olarak geldiğimiz bu görevden başı dik olarak ayrılmak için ilkelerimizden ve duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz. Esnaf şehri olan Trabzonda sorunların çözümü noktasında dayanışma halinde olacağız" şeklinde konuştu.
YENİ YÖNETİMDE KİMLER VAR?
Yönetim kurulu; İsmail Hakkı Çobanoğlu, Ekrem Yılmaz, Temel Korkmaz, Hüseyin Günaçtı, Mustafa Özcelep ve Ayhan Taflandan oluştu. Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Olağan Genel Kurulunda divan başkanlığını, üçüncü kez yeniden başkan seçilen Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara yaptı. TESOB bünyesinde 49 meslek odası bulunuyor.