Trabzon'da, doğduğu günden beri ağlayan Sami bebeğin dramı yürek burkuyor. İşte detaylar...
Doğduğu günden beri ağlayan Sami bebeğin dramı yürek burkuyor. Bebeğin derdine çare ararken acı gereği 3 ay sonra öğrenip şok olan Ayoğlu çifti, Yetkililere yalvarıyoruz, çocuğumuzu kurtarsınlar" diye feryat ettiler.
NASIL GÜLSÜNLER Kİ!
Trabzonun Konaklar Mahallesinde yaşayan Gülennur ve Selçuk Ayoğlu çiftinin yüzleri ikinci çocukları Sami bebeğin doğumundan beri hiç gülmedi. Bugün 4 aylık olan Sami bebek, doğduğu günden beri susmak bilmeden acı içinde ağlıyor. Ayoğlu çifti, hiç durmadan ağlayan Sami bebeğin derdine çareyi doktor doktor dolaşarak aradılar.
ŞOK EDEN ACI GERÇEK!
Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesine ve KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine giden Ayoğlu çifti sağlam raporuyla geri döndüler. Acı gerçeği ise gittikleri özel bir hastanede öğrendiler. Küçük Sami bebeğin iki böbreğinin yapışık şekilde sağ kasığında bulunduğu ve mesanesinin tersliğinden dolayı idrarını yapmakta sıkıntı çektiği ortaya çıktı.
BU ÖZÜR NEYE YARAR!
Ayoğlu çifti Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkililerinin doktorlarının hata yaptığını kabul ederek kendilerinden özür dilediğini söyledi. Ancak Sami bebek erken tedavi şansını kaybetti. İki odalı bir köy evinde yaşam mücadelesi veren Ayoğlu çifti, Erken tedavi şansını kaybettik. Yetkililere yalvarıyoruz, çocuğumu kurtarsınlar, yüzümüzü güldürsünler" diye isyan ettiler.
Adem YILMAZ