Bakırcı, Ben o gün insanlarımızın gösterdiği tepkinin halkı olduğunu söylemiştim, bugün de haklı olduğunu söylüyorum dedi.
2005 yılında Rizede yaşanan TAYAD olaylarında hakkında azmettirme suçlaması ile dava açılan Belediye Başkanı Halil Bakırcı, O gün yaşanan olaylar örgütlerin terörist yetiştirme faaliyetleriydi. Ben o gün insanlarımızın gösterdiği tepkinin halkı olduğunu söylemiştim, bugün de haklı olduğunu söylüyorum dedi.