Trabzon bu hafta sonu düzenlenecek olan Off Road Oyunlarına hazırlanıyor.
Oyunlar için Akçaabat ilçesi Yaylacık mevkiindeki dolgu alanında Off Road araçları için yapay bir pist oluşturuluyor. Pist çalışmalarına katılan Trabzon Off Road Kulübü (TROFF) Başkanı Remzi Aygün, bir aksilik çıkmaması halinde 22-23 Haziran 2013 tarihlerinde Akçaabat ilçesi Yaylacık mevkiinde bir Off Road Oyunları Festivali düzenlemeyi planladıklarını söyledi. Tüm hazırlıkların hemen hemen bittiğini ve festivalde boy gösterecek arazi araçları için pistin de hazırlandığını belirten Aygün, TROFF olarak Trabzonun isminin futbolun dışında böyle bir etkinlikle duyurmaya çalıştıklarını söyledi. Aygün, Trabzonda yapacakları Off Road Oyunlarına tüm Trabzonluları beklediklerini sözlerine ekledi.