Mustafa Ceceli, Bursa'daki konserinde Çanakkale Türküsü'yle büyük beğeni aldı. Konser alanındaki binlerce dinleyici genç şarkıcıyı ayakta alkışladı.
Bursa'da konser veren Mustafa Ceceli, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı konser alanındaki etkinlikte binlerce genci coşturdu. 2 saat sahnede kalan Ceceli, birbirinden hareketli şarkıları ile Nilüferlilere unutulmaz bir gece yaşatırken, 18 Mart Çanakkale Zaferi'ni de unutmayarak Çanakkale Türküsü'nü söyledi. Konserde ayrıca AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız ve Başkan adayı Mustafa Esgin Ceceliye çiçek ve plaket takdim etti.