Tütünspor kullandığı 4 penaltıdan da yararlanamadı. 3-0.
Trabzon U17 ploy-Off Grubunda 1461 Trabzon, Tütünsporu normal süresi ve uzatma dakikaları 0-0 bite mücadelede penaltı atışları sonrasında eledi. Tütünspor 4 penaltı atışından da yararlanamadığı karşılaşmayı Bordo-Mavililer 3-0 kazandı.
HAKEMLER: Bora Konuksever ***, Kıvanç Köteşli ***, Sinan Özcan ***
,
1461 TRABZON: Yavuz **, Burak **, Miraç **, Alim **, Salim **, Murat **(Dk.61 Mustafa*),(Dk.94 Muhammet*), Taşkın ** Furkan Oskay **(Dk.72 Ömer Faruk*), Furkan Dere **, Ertan Miraç **(Dk.54 Tolunay*), Berkay **
TÜTÜNSPOR: Oğuzhan **, Orhan **, Samet **, Özay **, Yasin **, Sultan **, Abdullah **(Dk.67 Yılmaz*), Faruk **, Oktay **, Ender **(Dk.64 Miraç*), Muhammet **(Dk.80+3 Hüseyin*)
GOL: Yok
PENALTILAR: Burak, Miraç, Berkay (1461 Trabzon)