Teknik patron Kadir Özcan, hak ettikleri bir maçtan 1 puanla ayrıldıklarını söyledi.
TEPKİ DİNMİYOR
PTT 1. Ligin üçüncü haftasında sahasında konuk ettiği Adana Demirspor ile 1-1 berabere kalan 1461 Trabzonda karşılaşmanın hakemi Ferhat Kestanlıoğluna tepkiler dinmiyor. Gösterdiği yanlı yönetimle maçın sonucuna etki eden hakeme tepkisini dile getiren Teknik Direktör Kadir Özcan, hak ettikleri bir maçtan 1 puanla ayrıldıklarını söyledi.
EMEĞİMİZE YAZIK
Karşılaşmayı değerlendiren Özcan, "Üst düzey bir mücadele sergiledik. Oyuncularım canla başla mücadele etti. Yeni bir takımız. Bir süreçten geçiyoruz. Bunu birçok kez söyledim. Yine de oyuncularım en iyi şekilde mücadele ediyor. Ancak iki haftadır hakem hataları nedeniyle puan kaybı yaşıyoruz. Mücadelemize, emeğimize yazık oluyor" dedi.
BİZİ ETKİLİYOR
Deneyimli teknik adam, "İki haftadır hakem hataları bizi etkiliyor. Geçtiğimiz hafta Denizli deplasmanında oyuncumuz Mehmet Kuruoğlunun ayağının kasıtlı olarak kırıldığı pozisyonda kırmızı kart olması gerekirken bu es geçiliyor. Bu, Türk futbolu adına düşündürücüdür" diye konuştu.
HAKKIMIZ ALINDI
Özcan, şöyle devam etti: "Hak ettiğimiz bir maçtı. Üç puanımız elimizden alındı. İki haftadır bunları yaşıyoruz. Oyuncularımız canla başla mücadele ediyor. Biz ne olursa olsun devam edeceğiz. Yılmayacağız, her zaman sahada kazanmak için ne olursa olsun savaşacağız. Bu çocuklar yürekleriyle istekli bir şekilde mücadele edecek."