KULÜP tarihinde ilk olarak 2017-2018 sezonunda 3.Lig'de mücadele eden, son üç sezondur play-off oynayan ve iki sezondur playoff finali ile hüzünlü kapanış yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezonda 3.Lig'de sekizinci sezonuna girecek.
Geçen sezon playoff finaline kadar çıkan 52 Orduspor FK, Belediye Derincespor'a kaybetmiş ve 2.Lige yükselme hayallerini bu seneye ertelemişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon takım yine play-off finaline yükselirken, Çimentaş Elazığspor karşısında İstanbul'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta 3-0 kaybetti.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN