Trabzonsporun Polonyalı futbolcusu Adrian, Akhisar Belediyespor karşısından üç puanla ayrılan taraf olacaklarını iddia etti
GÜZEL ŞEYLER OLUYOR
Trabzonsporun Polonyalı futbolcusu Adrian, Akhisar Belediyespor karşısından üç puanla ayrılan taraf olacaklarını iddia etti. Avrupa ve ligde oynadıkları son üç maçı kazandıklarını ve süper bir hava yakaladıklarını söyleyen Adrian, "Bu sezon çok güzel şeyler oluyor. İnşallah hep böyle devam eder. Havamız bozulmaz" diye konuştu.
ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ
Takım içerisinde süper bir ortam olduğunu belirten Adrian, "Birbirimize sarıldık. Başarı için kenetlendik ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Hem Avrupada hem de ligde Trabzonsporu zirveye taşımaya çalışıyoruz. Sezon öncesi yaptığımız çalışmaların karşılığını almaya başladık. İlk hedef Avrupada gruplara kalmaktı, bunu başardık. Şimdi sıra ligde üst sıralara tırmanmakta" dedi.