Trabzon 2. Amatör Küme Play-off Grubunun açılış maçında dün Akçaabat Gençlikspor Yeni Pelitlispor tek golle mağlup etti.
İLK YARI SESSİZ
Trabzon 2. Amatör Küme Play-off Grubunun açılış maçında dün Akçaabat Gençlikspor Yeni Pelitlispor tek golle mağlup etti. İki ekibin de kontrollü başladığı karşılaşmanın ilk 45 dakikasında gol sesi çıkmadı.
PENALTI KAÇINCA
İkinci 45 dakikada her iki ekip de galibiyet için rakip kalede gol aradı. 68. dakikada bu ataklara karşılık bulan Akçaabat Gençlik Murat Kaba ile öne geçti. 90+5te penaltı atışını golle sonuçlandıramayan Yeni Pelitlispor 1 puanı kaçırırken Akçaabat Gençlik 3 puan 1-0lık galibiyetle ulaştı.
HAKEMLER: Ali Şükrü Beldüz ***, Murat Usta ***, Burak Cansız ***
YENİ PELİTLİSPOR: Sercan **, Yunus **, Mahmut **, Ömer **, Göktürk **, İsmail **, Sultan ** (Dk.78 Engin *), Saygın ** (Dk.65 Ali **), Mehmet * (Dk.46 Erdinç **), Soner **, Ümit **
AKÇAABAT GENÇLİK: Serkan ****, Murat Kuru ***, Necati ***, Osman ***, Ümit ***, Ahmet ** (Dk.46 Tarık **), Ünal ***, Savaş ***, Burak ***, Fatih *** (Dk.90 Uğur ?), Murat Kaba *** (Dk.75 Enes *)
GOL: Dk.68 Murat Kaba (Akçaabat Gençlikspor)