Teknik Patron Mustafa Akçay, oyuncularıyla yakından ilgileniyor.
ÇIKIŞA GEÇECEĞİZ
Bu hafta sonu taraftarı önünde Adana Demirsporu konuk edecek olan 1461 Trabzonda bu zorlu maçın hazırlıkları tüm hızıyla sürerken teknik direktör Mustafa Akçay, oyuncularını motive ediyor. Geçtiğimiz hafta Gaziantep deplasmanında alınan mağlubiyetle moral bozukluğu yaşayan oyuncularını, Adana maçına hazırlayan Akçay, oyuncularıyla yakından ilgileniyor.
ANTEPİ UNUTUN
Futbolcularından Gaziantep maçını unutmalarını ve Adana Demir maçına odaklanmalarını isteyen Akçay, Gaziantep maçı artık geride kaldı. Önümüzde oynayacağımız maçları düşünmeliyiz. Bir maça takılıp kalamayız. Adana Demir maçını kazanarak zirve yarışındaki iddiamızı yeniden ortaya koymalıyız diyerek motive ediyor.