Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Hakan Kulaçoğlu, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
İLÇELERE ZİYARET SÜRÜYOR
Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Kulaçoğlu dün, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Tonya ve Şalpazarı ilçelerini ziyaret ederek Trabzonsporlu taraftarlarla kucaklaştı. Vakfıkebirde Belediye Başkanı Hayri Birinciyi de ziyaret eden Kulaçoğlu, Beşikdüzünde Yeşilköyspor lokalinde taraftarlarla buluştu. Tonyada taraftarlar derneğinin karşıladığı Prof. Dr. Kulaçoğlu, Şalpazarında yine yoğun kalabalığa projelerini anlattı.
BAĞIMSIZLIK VURGUSU
Bağımsızlık vurgusunun sürekli altını çizen Kulaçoğlu, Trabzonspor yönetimleri geçmişte hep koalisyonla kuruldu. Bizler, siyasete ve büyük sermayeye karşı dik durarak aday olduk. Gösterdiğimiz cesaret örneğini kongre üyelerimizin de göstermesini istiyoruz. Çok çalışacağız ve özdisiplini sağlayarak Trabzonsporu başarıya taşıyacağız dedi. Kulaçoğlu, altyapıya büyük bir bütçe ayıracaklarını ve bu noktada Türk futbolunda çığır açacaklarını söyledi.
SADRİ ŞENERE TEŞEKKÜR
Mevcut Başkan Sadri Şenere teşekkür ettiğini belirten Kulaçoğlu, 2011 yılında takımı şampiyon yapmış, Türkiye Kupasını ve Süper Kupayı kazanmış bir başkana nasıl hakaret ederim! Tabii ki teşekkür ederim. Birlikte şike mücadelesi verdik. Bizler şile mücadelesi verirken başkaları şike sürecinde üyeleri aidatlarını yatırmakla meşguldü. Ancak Sadri Bey, kendisi kulübü ekonomik yönden sıkıntıya uğratmış mıdır? Evet diye konuştu.
KULÜP BATMIŞ DEĞİL FAKAT
Toplantıda taraftarların, Bizler bu süreçte uçuk transferler istemiyoruz. Kulübün ekonomisi iyi değil söylemine destek veren Kulaçoğlu, Çok haklısınız. Kulüp batmış değil fakat ekonomisi de iyi değil. Önce borçlanmayı yavaşlatacağız ardından da sıfır borçlu bir kulüp olacağız. 2 yıllık sürecin ardından Trabzonspor her sene Avrupa Liginde mücadele eden bir ekip olacak ve Türkiye Liginde de şampiyonluğun en büyük adayı olacak diye ifade etti.