Trabzonsporun gol umudu Marc Janko, Antalyasporu gözüne kestirdi.
Forma giydiği 7 maçta henüz golle tanışamayan ve kafalarda soru işaretleri oluşturan Janko, "Benden beklentilerin farkındayım. Bunun için Antalya karşısında elimden geleni yaparak takımının kazanmasını sağlayacağım" dedi. Gol hasretine bu maçta son vereceğine inandığını vurgulayan Avusturyalı golcü, "Oynayacağım futbol ve atacağım gollerle kafalardaki soru işaretlerini de gidermiş olurum. Marc Jankonun kim olduğunu böylelikle herkes daha iyi görür. Antalya maçı benim maçım olacak" ifadelerini kullandı.