Spor Toto 3.Lig 2. Grup ekiplerinden Arsinspor ikinci yarı öncesinde transfer çalışmalarına hız verdi.
Kadroya düşünülen oyuncularla görüşmelere başlayan Sarı-Siyahlıların önümüzdeki günlerde bazı isimlerin işini bitirmesi bekleniyor. Arsinspor Genel Sekreteri Muammer Şahin, "Orta sahaya, forvete ve savunmaya takviye yapacağız. Bu bölgelerle ilgili düşündüğümüz isimlerle görüştük. Bonservis sorunlarını gidermelerini bekliyoruz" diye konuştu.