Başkan Yaşar Küçük, yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettirdiklerini açıkladı.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Arsinspor’da Başkan Yaşar Küçük, yeni sezon öncesi işlerin yolunda gittiğini belirtirken, önümüzdeki hafta üç oyuncunun transferini bitirmek istediklerini ifade etti. Başkan Küçük, "Her geçen gün takım olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. İyi bir görüntüye bürünüyoruz. Kaliteli bir Arsinspor yaratıyoruz. Eksik gördüğümüz forvet hattına da takviye yapma girişimlerimiz var. Önümüzdeki hafta iki forvet ve bir orta saha oyuncusunu kadroya katmayı planlıyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncular takıma direkt katkı sağlayacak isimler olacak" diye konuştu.