ARTVİN Hopaspor’da yönetim kurulu kulübe bugüne kadar destek verenlere teşekkür etti.
Kulüpten yapılan açıklamada; “Hopaspor efsanesinin henüz yeni başlayacağını göstermekte, heyecanımızı arttırmaktadır. Bu birikime katkı sunan bir önceki dönem başkanı ve yönetimi başta olmak üzere, yeşil sahada harikalar yaratan teknik heyetine, Hopaspor’un emekçilerine ve yeşil sahada ter dökmüş, emek harcamış tüm futbolcularına tek tek minnet, saygı ve sevgilerimizi sunuyor teşekkür ediyoruz.
EROL TAŞKIN